תקנון


תקנון האתר
 כללי
אתר בלינה ג'ולרי ("האתר") מופעל ע"י חברת בלינה ג'ולרי ("החברה"), שבבעלות שירלי גפן זלצמן, בכתובת אינטרנט הרשומה מטה, ומטרתו רכישת תכשיטים ("המוצרים")
* Bellinajewelry.com  
**בלינה ג'ולרי הינו Bellina jewelry
אתר Bellina Jewelry ("האתר") מופעל ע"י חברת Bellina Jewelry ("החברה"), שבבעלות שירלי גפן זלצמן, בכתובת אינטרנט  Bellinajewelry.com  ומטרתו רכישת תכשיטים ("המוצרים")
הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו ("התקנון"). אנא קרא את התקנון בקפידה, שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון, והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.
האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.
 
רכישת מוצר באתר
האתר מאפשר ללקוחות קנייה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.
מובהר בזאת כי התמונות והצילומים של הפריטים באתר מוצגים לשם זיהוי המוצר.  ייתכנו הבדלים ושינויים בין הצילומים לבין הפריט המיוצר מאחר וכל תכשיט נעשה בעבודת יד. 
כל המחירים המפורסמים באתר נקובים בשקלים חדשים.
המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירי המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע רכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.
הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, PayPal או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום.
האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם להמעיט מהם, להוסיף עליהם, וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.
 
מדיניות החזרות וביטולים
ביטול או שינוי הזמנה מהאתר יבוצע בתוך 48 שעות מרגע ההזמנה, בטלפון 052-5104090
החזר הזמנה יתאפשר בהחזר כספי או בהחלפה בטווח זמן של עד 7 ימים לאחר קבלת הלקוח את ההזמנה, כשהוא באריזתו המקורית ובתנאי שלא נעשה בו כל שימוש.
מוצר שיוצר בהזמנה מיוחדת והינו חריג מהמוצר הרגיל לפי בקשת הלקוח, לא יוחזר ולא יזוכה.
במקרה שההחזר אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על הלקוח.
התנאים לביטול הזמנה יהיו בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א-1981.
 
מדיניות אספקה והובלה
האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר או באמצעות הטלפון לכתובת הלקוח כפי שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה או לכל מקום אחר עליו יוסכם.
כל הזמנה שתבוצע באתר תיוצר תוך 10 ימי עסקים ממועד קליטת ההזמנה ותשלח אל המזמין כאשר זמן משלוח סביר יהיה 5-7 ימי עסקים לערך. אולם אין החברה אחראית לעיכוב ע"י דואר ישראל.
הלקוח רשאי ליצור קשר טלפוני עם החברה בטלפון 052-5104090, כדי לבצע הזמנה עם איסוף עצמי. (מהרצליה)
 
שירות לקוחות
בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל נציגי השירות של החברה בטלפון  052-5104090
 
אחריות ושירות
האחריות למוצר ניתנת לתקופה של שנה אחת מיום הרכישה.
האחריות תקפה רק לגבי לקוח המחזיק בידיו הוכחת קנייה מקורית ורק אם הרכישה נעשתה באמצעות החנות באתר המכירות. החברה שומרת לעצמה את הזכות לדרוש מהלקוח להוכיח כי הינו הרוכש המקורי של המוצר.
אחריות החברה לא תחול במקרים בהם הפגם במוצר נגרם כתוצאה משימוש בלתי סביר במוצר, כגון הפעלת כח, שימוש בחומרים כימיים (לרבות כלור, ברום, בשמים, קרמים למיניהם, שיוצרים ריאקציה עם כסף או עור), פירוק/הרכבה של חלקים מהמוצר, אובדן חלקים מהתכשיט כתוצאה ממשיכה בלתי סבירה.
החברה לא תהא אחראית לכל נזק ישיר או עקיף הנובע מהשימוש או השימוש השגוי במוצר לרבות כל נזק מקרי, מיוחד, עקיף או תוצאתי – ככל שהחוק מתיר זאת. על הלקוח חלה האחריות וכל סיכון וחובות עבור אובדן, נזק וחבלה לגופו ו/או לרכושו ו/או לרכושם ו/או לגופם של צדדים שלישיים, הנובעים מהשימוש ו/או אי השימוש במוצר.
 
מדיניות פרטיות
הסכמה לקבלת דברי פרסומת – במועד מסירת פרטי המשתמש, לרבות הרשמה לאתר ו/או מסירת כתובת מייל ו/או בביצוע הזמנה המשתמש מסכים ומאשר למפעילת האתר ו/או לצדדים קשורים לשלוח אליו בכל אמצעי תקשורת ועל פי שיקול דעתה הודעות מכל סוג בקשר לפעילותו ו/או לפעילות האתר ו/או הודעות מערכת ו/או הודעות שירות ו/או הודעות אחרות ללקוחות. מידע אישי זה לא ייחשף ולא ייעשה בו שימוש נוסף למטרות שיווקיות ללא רשות.
החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.
 
דין וסמכות שיפוט
פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחד מהמחוזות תל אביב-יפו, חיפה, ירושלים או ב"ש תהא מסורה סמכות השיפוט הבלעדית.
 
קניין רוחני
כל זכויות הקניין הרוחני באתר מכירות זה הינן רכושו הבלעדי של האתר וחברת Bellina Jewelry
אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מאתר מכירות זה, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.
 
יצירת קשר
בכל שאלה ו/או בירור לגבי המוצר, וכן בכל פנייה אחרת, יש ליצור קשר באמצעות שליחת הודעה דרך האתר / מספר טלפון 052-5104090